výživové poradenství
Služby pro Vás

Výživové poradenství

Potřebujete individuální výživové poradenství? Myslíte to s hubnutím, nabíráním svalové hmoty či zdravým životním stylem vážně a chcete si být jistí, že jdete správným směrem?

V tom případě jste tady správně! Nabízím Vám osobní nebo online konzultace (skype, facebook, zoom). Pojďme to probrat, abychom našli Vaši vlastní cestu.

Jak s Vámi pracuji

Na co se můžete těšit

Co Vám nabídnu

 • Tělěsnou diagnostiku
 • Individuální výživové poradenství
 • Naučím Vás sestavit vlastní jídelníček
 • Zdravou redukci Vaši váhy - kurz STOB
 • Zlepšení životního stylu
 • Sebekoučing a edukaci
 • Podporu Vašeho úsilí

Průběh konzultací

 1. Diagnostika Vašeho těla
 2. Vaše aktuální stravovací návyky
 3. Pochopení Vašeho životního rytmu
 4. Probrání Vašich cílů
 5. Návrh nutričního plánu
 6. Volba vhodných pohybových aktivit
 7. Sebekoučing a sledování cílů

Co u mě nenajdete

 • Instatní návod na hubnutí
 • Vaši změnu bez změny Vašeho úsilí
 • Utrácení peněz za nepotřebné doplňky
 • Univerzální jídelníčky
Detaily služeb

Projděte si detaily o službách a jejich cenách

Jedná se o detailní nebo zkrácenou diagnostiku Vašeho těla. Pomocí přístroje InBody 370S získáme kvalitní výsledky tělesné kompozice.
Výsledky analýzy zahrnují celkovou hmotnost, kostní a svalovou hmotu, tukovou hmotu, celkovou vodu, proteiny, kostní/nekostní minerály. Rozšířená analýza poskytuje graficky interpretované výsledky doplněné o textovou část.

Informace jsou velmi důležité pro správnou redukci hmotnosti, tedy úbytek tukové tkáně. Tělesný tuk je jedním z nejsledovanějších parametrů lidského organismu, který poukazuje nejen na zdravotní rizika, ale také na fyzickou zdatnost a výkonnost. Tukovou tkáň lokalizujeme na podkožní, útrobní (viscerální) a nitrosvalovou. Tělesná diagnostika poskytuje cenné informace o útrobním (viscerálním) tuku, který je obrazem tuku „ektopického“ neboli vnitřních orgánů, který se hromadí v dutině břišní.

Kontraindikace - jedinci se zavedeným kardiostimulátorem, ženy v prvním trimestru těhotenství

Efektivnější výsledky zajistí dodržení následujících doporučení:
- min. 2 hodiny před měřením nejíst a nepít
- při probíhajícím menstruačním cyklu mohou být výsledky ovlivněny vyšším množstvím tělesné vody

Cena tělesné diagnostiky

390 Kč/30 min

Cena zahrnuje (tisk a interpretaci výsledků, vč. podrobné analýzy Body Vision - zaslání e-mailem)

Osobní nebo online konzultace s ohledem na Vaše aktuální potřeby. Zaměříme se na Váš současný způsob stravování, podíváme se, jak je možné jej optimalizovat. Naučím Vás, jak si sestavovat vyvážený a chutný jídelníček, který bude odpovídat Vašim individuálním potřebám a bude pro Vás dlouhodobě udržitelný.
Výživové poradenství je určeno nejen lidem z měst Frýdek-Místek, Ostrava, ale také v případě online poradenství z celé ČR.

Cena za individuální výživové poradenství

690 Kč/60 min

Cena zahrnuje konzultaci vč. edukačních materiálů

Ze začátku se může stát, že si nebudete vědět rady, jak přistupovat k sestavení optimálního jídelníčku. Proto, po vstupní konzultaci, v délce trvání 90 min, Vám sestavím v souladu s Vašimi chuťovými preferencemi a cílem Individuální nutriční plán. Zhodnotím Váš současný způsob stravování, nabídnu řešení, jak je možné jej optimalizovat a hlavně vás naučím jak o stravování přemýšlet.

Nutriční plán v sobě zahrnuje celostní přístup, který je klíčový k úspěšné změně životního stylu. Kontrolní měsíční konzultace v délce trvání 60 min, nám dávají prostor k řešení Vašich aktuálních potřeb a zpětnou vazbu Vaší snahy.

Potřebujete se dozvědět více? Rezervujte si patnácti minutovou online schůzku ZDARMA!

Jednoduchá rezervace přes formulář

Cena za jídelníček na míru

Komplexně - půlroční spolupráce: 6 490 Kč

Cena zahrnuje: vstupní konzultaci + 5 kontrolních konzultací, analýzu stravovacích návyků, vyhotovení individuálního nutričního plánu, podporu po celou dobu spolupráce, edukační materiály.

Balíček 3 kontrolních konzultací: 1 790 Kč

Balíček 5 kontrolních konzultací: 2 990 Kč

Jsem tady pro každého

Tři příběhy a tři reálná řešení

Každý jsme jedinečný, ale ne každý je spokojen se svým životním směrem. Přečtěte si tři příklady práce s klienty.

V průběhu léta roku 2021 se na mě obrátila na základě doporučení paní M. Klientka (kuchařka, 50 let) si přála redukovat svou tělesnou hmotnost o 5 kg, zlepšit svůj zdravotní stav, toho času se potýkala se zdravotními problémy s pohybovým aparátem, bolestí zad, nízkou flexibilitou, celkovým stavem zvýšené únavy a poklesem vitality. V průběhu naší spolupráce se udála v životě paní M. řada významných pozitivních změn.

Společně jsme vytvářely tělu dlouhodobě udržitelný systém, za kterým stály drobné změny v každodenním životě. Postupnou změnou stravovacích a pohybových návyků se nám společně podařilo vnést do života paní M. více radosti a intenzivnější pocit spokojenosti. Klientka oslavila v průběhu našich setkávání krásné životní jubileum. Jako dárek si věnovala lehčí tělo o 6,8 kg a jedinečný pocit hrdosti, že „to jde“!
Cesta změny mé nejmladší klienty byla z počátku iniciována ze strany její maminky. Mladá slečna (studentka, 17 let) přichází na začátku roku 2022 do mé poradny s touhou naučit se zdravě sestavit vyvážený jídelníček. Životní styl klientky nepříznivě ovlivnila doba pandemie. Klientka byla nespokojená s vybudovaným zlozvykem, velmi častou konzumací sladkostí a neustálým „poďobáváním“ mezi jídly.

Úpravou režimu stravování se nám podařilo snížit četnost „mezijídel“ a konzumaci sladkostí, která se výrazně podílela na zvýšeném energetickém příjmu. Úprava jídelních zvyklostí a zvýšení přirozeného pohybu prostřednictvím chůze se pozitivně odrazila na zvýšení podílu svalové hmoty a úbytku tukové tkáně. Klientka se rozloučila se 4 kostkami másla!
V létě roku 2022 vstoupila do mého pracovního života jedinečná bytost. Paní P. (úřednice, 45 let) přichází do mé péče s přáním naučit se vytvořit vyvážený redukční jídelníček. Počáteční trojciferná tělesná hmotnost se negativně projevila na snížené fyzické zdatnosti a vitalitě. Na přibývání na váze se podílely nevhodné reakce na stres (konzumace sladkostí) a nepravidelný příjem stravy, zejména ve večerních hodinách.

Společnou prací, průběžnými konzultacemi, dohledem a nutričním poradenstvím jsme vytvořily v životě paní P. udržitelný systém stravování, který přináší radost a obnovení životní vitality. Prostřednictvím změn stravovacích a pohybových návyků se podařilo klientce snížit svou tělesnou hmotnost o 5,8 kg. Další kilogram tělesné hmotnosti zhubla paní P. v mém Kurzu zdravého hubnutí. Celková prozatímní redukce klienty je úžasných 27 kostek másla, společná cesta má za následek počáteční hmotnost začínající již dvojciferným číslem!