O kurzu

Kurz zdravého hubnutí STOB

Kurz zdravého hubnutí v sobě zahrnuje principy kognitivně behaviorální terapie, která představuje jeden ze základních směrů psychoterapie. Vychází z toho, že příčinou nadváhy a obezity jsou nevhodné stravovací a pohybové návyky. Pracujeme se skutečností, že toto chování je důsledkem myšlení a emocí. Tento kurz Vám pomůže je identifikovat a změnit. Je kladen důraz na jejich odstranění či zmírnění a budování nových užitečných návyků, které vedou ke zvýšení kvality života.

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

5 %
Diagnostika
45 %
Edukace
50 %
Pohyb
Detaily kurzu

Jak kurz probíhá a v čem pro Vás bude přínosem

Co vám kurz hubnutí přinese

Stanete se sami sobě terapeutem a naučíte se sestavit vyvážený a chutný jídelníček. Získáte nástroje na ovládání chutí a budete mít radost z pravidelné pohybové aktivity. Budete mít podporu od lidí s podobnými cíli a v průběhu kurzu můžete zhubnout až 5 kg tělesného tuku. Naučíte se správné stravovací a pohybové návyky, které se postupně zautomatizují.

Bonusy pro Vás

  • Detailní analýza složení těla pomocí programu Body Vision v hodnotě 600 Kč.
  • Pitný režim, káva.
  • Odborné vedení a poradenství po celou dobu trvání kurzu.

Co je obsahem kurzu

Kurz je možné absolvovat prezenčním způsobem.

Obsah kurzu

Kurz probíhá 10 týdnů, každá lekce trvá cca 150 minut, rozdělených na výživovou terapii (60-100 minut) a pohybovou lekci (60 minut). První polovina kurzu se zaměřuje na výživu a pohyb, druhá na změny chování a práci s emocemi. Součástí kurzu je tělesná diagnostika, edukační materiály, přístup do programu Sebekoučink, a lekce Nordic Walking nebo cvičení ve FIT Club Ostrava Mariánské Hory.

Pokračovací kurz

Kurz trvá 8 týdnů, teoretické lekce 60-90 minut. Obdržíte elektronické vzdělávací materiály a 12týdenní přístup do programu Sebekoučink. Obsah kurzu bude přizpůsoben vašim individuálním potřebám a zaměříme se na psychiku a výživu při hubnutí.

Termíny kurzů a ceník 2024

Kurzy probíhají každý týden. Ceny jsou konečné.

Typ kurzuMístoDen ČasZačátek kurzuCena skupinové/individuální lekcePřihlášení na kurz
ZákladníOstrava - Mariánské horyStředa 16:00-18:3018.09.20246 490 Kč/6 990 Kč
PokračovacíOstrava - Mariánské horyStředa 16:00-18:3027.11.20245 490 Kč/5 990 Kč

Kliknutím na odkaz u kurzu přejdete na stránky STOBu, kde dokončíte Vaši přihlášku.

Místo konání kurzu

Pohybové lekce a konzultace

Máte na to!

Vyberte si svůj kurz a zapište se

Kliknutím na daný kurz přejdete na stránky STOBu, kde dokončíte Vaši přihlášku.