Klikněte na další informace              Klikněte na další informace

Ing. Eva Kusová - Reference:

"Jsou to už skoro 3 roky co mě Evička oslovila po tom, co jsme se potkaly na dvou místech, v jedno kouzelné dopoledne.
Její záře byla okouzlující a hnedka jsem věděla, že se nepotkáváme náhodou...
Evička je velmi milý upřímný člověk se srdcem na pravém místě, vše co dělá dělá s maximálním nasazením a vkládá do své práce i života velkou dávku lásky. Při spolupráci, kdy jsem chtěla pomoci tělu s detoxem a taky úbytkem váhy mi Evička poradila a doporučila vše tak aby pro mě dobré bylo. Nemohu najít jedinou negaci ať už jde o vzájemnou komunikaci, nebo poradenství...Za mě je Evička ve své práci jednička a musím ji jenom doporučit každému, kdo chce opravdovou změnu k lepšímu... :)" Zuzana B.


"Poradkyni na výživu Evičku, určitě doporučuji!
Je Vám ochotna pomoct, nejenom ve skladbě Vašeho jídelníčku, ale také po psychické stránce, což považuji za velmi důležité, pokud chcete opravdu změnit Váš životní styl a být v tom úspěšní dlouhodobě..."
Pavla O.


"Chtěla bych touto cestou poděkovat Evě za předvánoční inspiraci ke zdravému životnímu stylu, kterou se jí podařilo namotivovat náš pracovní tým, složený z žen různého věku.
I přesto, že jsme každá jiná, spojuje nás náročné dennodenní skloubení práce s péčí o rodinu. Při našem sedavém stylu zaměstnání, doplněném o občasný stres a nepravidelné stravování jsme uvítaly přednášku o trendech zdravého životního stylu a zapojily se tak do výzvy. Jde nám o to, abychom více přemýšlely nad tím, co jíme, jak trávíme volný čas a jestli pro sebe můžeme udělat něco navíc. Vstupním měřením složení těla a jeho opětovným přeměřením po půl roce získáme cennou zpětnou vazbu o tom, jak si vedeme v této proměně. Máme tedy před sebou ještě pár měsíců na to, abychom ovlivnily výsledky tím správným směrem a vytrvaly. To je totiž na celé přeměně to nejdůležitější ??"
Renáta T.


"Chtěla bych, poděkovat za vypracování stravovací analýzy. Analýza mi otevřela oči. Když jsem každý den vypisovala do tabulky, co jsem snědla za celý den, došlo mi spoustu chyb, které dělám a že mé tělo nedostává potřebné kalorie a živiny. Poté co jsem obdržela Tebou vypracovanou analýzu, se mi vše potvrdilo. Analýzu doporučuji všem, kdo chtějí udělat změnu životního stylu a také udělat něco pro své zdraví. Analýza je vypracovaná srozumitelně pro laika. Myslím si, že je velice důležité nechat si vypracovat analýzu stravování dříve než začnete držet jakékoliv diety, nebo budete chtít změnit svůj životní styl a stravovací návyky. Ještě jednou děkuji za vypracování."
Madlena Uhrová

"Milý a profesionální přístup a hlavně ...to u Evy funguje...na 1."
Markéta Šebestov

        Copyright 2020 - ING. EVA KUSOVÁ      ¦    Chcete mě napsat ? Kontaktujte mě :       info@hubnemesevou.cz