O mně

Služby

InBody

  Kurz zdravého hubnutí STOB

Jídelníček

        Ceník

Kontakt         Klikněte na další informace              Klikněte na další informace

Analyzátor tělesné kompozice InBody 370S

Přístroj InBody 370S je vysoce kvalitní a sofistikovaný analyzátor tělesné kompozice, který pracuje s technologií DSM-BIA, metoda přímé analýzy segmentové multi-frekvenční bioelektrické impedance a SMF-BIA, metoda simultánní multi - frekvenční bioelektrické impedance.
Výsledky analýzy zahrnují celkovou hmotnost, kostní a svalovou hmotu, tukovou hmotu, celkovou vodu, proteiny, kostní/nekostní minerály. Rozšířená analýza prostřednictvím programu Body Vision poskytuje graficky interpretované výsledky doplněné o textovou část.

Prostřednictvím patentovaných technologií dokáže přístroj InBody přesně změřit obvody po celém těle, v oblasti krku, paží, hrudníku, pasu a boků. Informace jsou velmi důležité pro správnou redukci hmotnosti, tedy úbytek tukové tkáně. Tělesný tuk je jedním z nejsledovanějších parametrů lidského organismu, který poukazuje nejen na zdravotní rizika, ale také na fyzickou zdatnost a výkonnost. Tukovou tkáň lokalizujeme na podkožní, útrobní (viscerální) a nitrosvalovou. Tělesná diagnostika poskytuje cenné informace o útrobním (viscerálním) tuku, který je obrazem tuku „ektopického“ neboli vnitřních orgánů a hromadí se v dutině břišní. Pakliže viscerální tuk přesáhne hranici 100 cm 2 začíná se ukládat do vnitřních částí orgánů. Podporuje onemocnění cukrovky, vysokého krevního tlaku nebo kardiovaskulárních chorob. Měření impedance probíhá za použití třech různých frekvencí (5kHz, 50kHz, 250kHz) na každém z pěti segmentů lidského těla (pravá paže, levá paže, trup, pravá noha, levá noha).

Kontraindikace: Jedinci se zavedeným kardiostimulátorem, ženy v prvním trimestru těhotenství

Efektivnější výsledky zajistí dodržení následujících doporučení:

  1. min. 2 hodiny před měřením nejíst a nepít
  2. při probíhajícím menstruačním cyklu mohou být výsledky ovlivněny vyšším množstvím tělesné vody


    InBody 370S       vtuk-m.PNG       vtuk-m.PNG

        Copyright 2022 ING. EVA KUSOVÁ      ¦    Chcete mě napsat ? Kontaktujte mě :       info@hubnemesevou.cz