O mně

Služby

InBody

  Kurz zdravého hubnutí STOB

Jídelníček

        Ceník

Kontakt         Klikněte na další informace              Klikněte na další informace

Ceník

Zvýhodněný balíček č.1

3500 Kč

(Analýza stravování - podrobná grafická interpretace - PDF soubor o velikosti min. 14 stran A4, úvodní konzultace v délce trvání do 90 min, 2x kontrolní konzultace, 1x kontrolní konzultace on-line, 3x tělesná diagnostika vč. interpretace výsledků InBody 370S, Individuální nutriční plán se 7 - 10 variantami pokrmů u každého chodu, on-line podpora po celou dobu spolupráce v délce trvání cca 3 měsíců. )

Zvýhodněný balíček č.2

4500 Kč

(Analýza stravování - podrobná grafická interpretace - PDF soubor o velikosti min. 14 stran A4, úvodní konzultace v délce trvání do 90 min, 3x kontrolní konzultace, 2x kontrolní konzultace on-line, 4x tělesná diagnostika vč. interpretace výsledků InBody 370S, Individuální nutriční plán s 15 - 20 variantami u každého chodu, on-line podpora po celou dobu spolupráce v délce trvání cca 4 měsíců. )

Nutrikoučink s tělesnou diagnostikou

2400 Kč

(Úvodní konzultace v délce trvání 90 minut, 2x kontrolní konzultace, 3x tělesná diagnostika vč. interpretace výsledků InBody 370S, 12ti týdenní cyklus v nutričním programu Sebekoučink, zpětná vazba k jídelníčkům, systematická podpora při změně stravování, edukační materiál.)

Balíček 3 + 3 kontrolních konzultací (osobní + on-line)

1500 Kč

Balíček 5 + 5 kontrolních konzultací (osobní + on-line)

2500 Kč

Balíček 7 + 7 kontrolních konzultací (osobní + on-line)

3500 Kč


Kurz zdravého hubnutí STOB – individuální

5600 Kč

(Individuální terapie v počtu 10 lekcí, 10x pohybová lekce, 3x tělesná diagnostika InBody370S, vč. tisku, interpretace a zaslání výsledků v elektronické podobě, zpětná vazba k jídelníčkům, edukační materiály k jednotlivým lekcím, přístup do nutričního programu Sebekoučink, podpora po celou dobu trvání kurzu.)

Kurz zdravého hubnutí STOB – skupinový

4900 Kč

(Skupinová terapie v počtu 10 lekcí, 10x pohybová lekce, 3x tělesná diagnostika InBody370S, vč. tisku, interpretace a zaslání výsledků v elektronické podobě, individuální zpětná vazba k jídelníčkům, edukační materiály k jednotlivým lekcím, přístup do nutričního programu Sebekoučink, podpora po celou dobu trvání kurzu.)

Kurz zdravého hubnutí STOB – on-line

3900 Kč

(Skupinová terapie v počtu 10 lekcí, 10x pohybová lekce, individuální zpětná vazba k jídelníčkům, edukační materiály k jednotlivým lekcím, přístup do nutričního programu Sebekoučink, podpora po celou dobu trvání kurzu.)

Analýza stravování

1200 Kč

(Detailní analýza stávajícího jídelníčku, rozbor makro a mikronutrientů, vč. pitného režimu, energetický příjem v časovém horizontu 5 - 7 dní, příp. suplementační plán na základě výsledků, návrh všeobecného modelu stravování, edukační doporučení, grafická interpretace - PDF soubor o velikosti min. 14 stran A4, doručeno na e-mail. )

Tělesná Diagnostika InBody 370S


Základní tělesná diagnostika

350 Kč

(Interpretace výsledků do 30 min., klient obdrží analýzu v tištěné i elektronické formě. )

Tělesná diagnostika s konzultací

600 Kč

(Detailní analýza Body Vision, interpretace výsledků do 60 min., klient obdrží analýzu v tištěné i elektronické formě, edukační materiály. )

        Copyright 2022 ING. EVA KUSOVÁ      ¦    Chcete mě napsat ? Kontaktujte mě :       info@hubnemesevou.cz