O mně

Služby

InBody

  Kurz zdravého hubnutí STOB

Jídelníček

        Ceník

Kontakt         Klikněte na další informace              Klikněte na další informace

Ceník

Individuální nutriční plán

4000 Kč

(Úvodní konzultace v délce trvání do 90 min, 3x kontrolní konzultace, 4x tělesná diagnostika vč. interpretace výsledků InBody 370S, Analýza stravování - podrobná grafická interpretace - PDF soubor o velikosti min. 14 stran A4, Individuální nutriční plán s 10 -12 variantami pokrmů u každého chodu, podpora po celou dobu spolupráce v délce trvání cca 4 měsíců. )

Balíček 3 kontrolních konzultací

1500 Kč

Balíček 5 kontrolních konzultací

2500 Kč


Kurz zdravého hubnutí STOB – individuální

5900 Kč

(Individuální terapie v počtu 10 lekcí, 10x pohybová lekce, 3x tělesná diagnostika InBody370S, vč. tisku, interpretace a zaslání výsledků v elektronické podobě, zpětná vazba k jídelníčkům, edukační materiály k jednotlivým lekcím, přístup do nutričního programu Sebekoučink, podpora po celou dobu trvání kurzu.)

Kurz zdravého hubnutí STOB – skupinový

5200 Kč

(Skupinová terapie v počtu 10 lekcí, 10x pohybová lekce, 2x tělesná diagnostika InBody370S, vč. tisku, interpretace a zaslání výsledků v elektronické podobě, individuální zpětná vazba k jídelníčkům, edukační materiály k jednotlivým lekcím, přístup do nutričního programu Sebekoučink, podpora po celou dobu trvání kurzu.)

Kurz zdravého hubnutí STOB – on-line

3900 Kč

(Skupinová terapie v počtu 10 lekcí, 10x pohybová lekce, individuální zpětná vazba k jídelníčkům, edukační materiály k jednotlivým lekcím, přístup do nutričního programu Sebekoučink, podpora po celou dobu trvání kurzu.)

Tělesná Diagnostika InBody 370S


Základní tělesná diagnostika

350 Kč

(Interpretace výsledků do 30 min., klient obdrží analýzu v tištěné i elektronické formě. )

Tělesná diagnostika s konzultací

600 Kč

(Detailní analýza Body Vision, interpretace výsledků do 60 min., klient obdrží analýzu v tištěné i elektronické formě, edukační materiály. )

        Copyright 2022 ING. EVA KUSOVÁ      ¦    Chcete mě napsat ? Kontaktujte mě :       info@hubnemesevou.cz