O mně

Služby

InBody

  Kurz zdravého hubnutí STOB

Jídelníček

        Ceník

Kontakt

         Klikněte na další informace              Klikněte na další informace


Kurz zdravého hubnutí v sobě zahrnuje principy kognitivně behaviorální terapie, která představuje jeden ze základních směrů psychoterapie. Vychází z teorie, že příčinou nadváhy a obezity je nevhodné chování - stravovací a pohybové návyky, které je naučené. Je spouštěné a udržované vnějšími a vnitřními faktory. Při terapii se nezabýváme jen chováním, co jíme, nicméně pracujeme i se skutečností, že chování je důsledkem myšlení a emocí, zabýváme se tím, proč a jak jíme. Prostřednictvím kognitivně behaviorální terapie je kladen důraz na odstranění či zmírnění nevhodných návyků a budování nových užitečných návyků, které vedou ke zvýšení kvality života. Kurzy jsou vedeny individuálně, skupinově, osobně i on-line. Více k náplni jednotlivých lekcí kurzu ZDE.


Obsah kurzu:


Jakým přínosem Vám kurz může být?


Pro koho kurz není vhodný:


Bonusy pro Vás:


Obsah on-line kurzu:

  • Kurz probíhá v 10ti po sobě jdoucích týdnech.
  • Výuková lekce trvá cca 120 min, která je složena ze dvou bloků (výživová terapie cca 60 min a pohybová lekce v délce trvání cca 60 min).
  • První polovina kurzu je zaměřena na edukaci v oblasti výživy a pohybu.
  • Druhá polovina kurzu se věnuje edukaci ve vztahu ke změnám chování, návyků a myšlení. Klienti se učí pracovat s emocemi a náročnými životnými situacemi a vyrovnávat se s nimi jinak než jídlem.
  • Obdržíte edukační materiály a brožury, které se vztahují k probíraným tématům www.stob.cz.
  • Přístup do nutričního programu Sebekoučink. Program Sebekoučink je efektivní nástroj, který Vám pomůže s tvorbou vyváženého jídelníčku a motivací k jeho dodržování.


        Copyright 2022 ING. EVA KUSOVÁ      ¦    Chcete mě napsat ? Kontaktujte mě :       info@hubnemesevou.cz